Kontakt

Kontakt

CA Lucky Travel
Orlová 4
Zahradní 359
73514

okruzniplavby@gmail.com

www.namorni-plavby-eu.euTel: 605987731
Tel: 737009948

Plavby na lodi Costa Magica - Plavby Středomořím, Plavby Severní Evropou, Plavby Karibikem

Oprávnění, na základě kterého zahraniční CK podniká

Oprávnění, na základě kterého zahraniční CK podniká: Oprávnění k provozování okružních plaveb nastalo zápisem dne 19. února 1996 v obchodním rejstříku v Janově (Camera di Comercio Industria Artigianato Agricoltura di Genova) www.ge.camcom.it Zápis je veden pod číslem P(artita)IVA 02545900108 (fa Costa Crociere S.p.A), lodní společnost je akciovou společností. Podle zákona č.111/95 a nyní i dle Spotřebitelského zákoníku (Consumers´ Code), ustanoveného nařízením EEC č.90/314 není provozování činnosti cestovní kanceláře podmíněno žádnou koncesí či oprávněním.

Informace o lodní společnosti

Costa Crociere S.p.A. je italská společnost se sídlem v Janově v Itálii se šedesátiletou tradicí v pořádání okružních plaveb. Společnost Costa Crociere S.p.A. vlastní značky AIDA Cruises , Ibera Cruises a Costa Cruises, které tvoří dohromady flotilu 17 lodí v provozu a dalších 9 ve výstavbě nebo objednaných. Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a jsou provozovány na okružních plavbách ve Středomoří, Severní Evropě, Karibiku, Jižní Americe, u Arabského poloostrova, Indickém oceánu a Asii.

Profil společnostiCOSTA CROCIERE S.p.A.

Costa Crociere S.p.A. je italská společnost se sídlem v Janově v Itálii se šedesátiletou tradicí v pořádání okružních plaveb. Společnost Costa Crociere S.p.A. vlastní značky AIDA Cruises a Costa Cruises, které tvoří dohromady flotilu 17 lodí v provozu a dalších 9 ve výstavbě nebo objednaných do roku 2012.

AIDA CRUISES

Aida Cruises je vedoucí společností v Německu, pořádající okružní plavby. Flotilu AIDA tvoří v současnosti 5 lodí: AIDAcara, AIDAvita, AIDAaura AIDAdiva a AIDABbella. V německých loděnicích Meyer Werft v Papenburgu jsou již objednány další 4 nové lodi, o které se rozroste flotila do roku 2012. Lodě AIDA jsou určeny především pro německy mluvící země a jsou charakteristické svým mladistvým stylem a neformálními službami (www.aida.de).IBERA CRUISES

Ibera Cruises je malou lodní společností, pořádající plavby u Pyrenejského poloostrova, společnost vlastní 2 lodi a loď je ve výstavbě.COSTA CRUISES

Costa Cruises je 1. lodní společností v prodeji okružních plaveb v Evropě – s vedoucí pozicí v Itálii, Francii, Španělsku a Švýcarsku, a také v Jižní Americe. V roce 2007 dosáhl počet pasažérů, kteří si zvolili plavbu na lodích Costa rekordního počtu: 1,1 miliónu - což je největší počet osob, které kdy evropská lodní společnost na své palubě přivítala.

Costa Cruises disponuje největší a nejmodernější flotilou ze všech evropských lodních společností -

14 lodí, nabízejících na svých palubách dovolenou snů - zábavu i odpočinek a to nejlepší z italské pohostinnosti a gastronomie. Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a jsou provozovány na okružních plavbách ve Středomoří, severní Evropě, Karibiku, Jižní Americe, Asii, v Indickém oceánu a v oblasti Arabského poloostrova.Costa Cruises obdržela od italské certifikační společnosti RINA certifikaci BEST4 (Business Excellence Sustainable Task), integrovaný systém dobrovolné certifikace ve shodném vyhovění nejvyšším mezinárodním standardům zahrnující:

- sociální odpovědnost (SA 8000, v r. 2001)

- životní prostředí (UNI EN ISO 14001, v r. 1996)

- bezpečnost (OHSAS 18001, v r. 1999)

- kvalitu (UNI EN ISO 9001, v r. 2000)Costa Cruises se stala první společností na světě, které byl certifikační společností RINA udělen certifikát „Green Star“ pro celou její flotilu. Podle certifikátu „Green Star“ se společnost Costa zavazuje, že všechna její plavidla budou provozována zodpovědně s ohledem na životní prostředí ve smyslu ochrany ovzduší a moře ve všech oblastech, kde jsou pořádány její plavby. „Green Star“ podléhá nejvyšším standardům ochrany životního prostředí ve smyslu prevence znečištění mořského prostředí a je přísnější nežli běžná ustanovení mezinárodní úmluvy MARPOL.

Od července 2005 Costa spolupracuje s WWF (World Wildlife Fund) a podporuje ochranu tří nejvzácnějších a nejohroženějších mořských ekoregionů na světě: některé oblasti Středozemního moře, Velké Antily a severovýchodní Brazílii. Costa se zaměřuje i na své zákazníky, které vybavuje informativními a vzdělávacími materiály. V těchto třech ekoregionech budou prováděny cílené akce italskou pobočkou WWF za finanční podpory společnosti Costa a jejích zákazníků.

Společnost Costa Cruises je součástí Carnival Corporation & plc, která je lídrem světového trhu okružních plaveb a je členem World´s Leading Cruise Lines, asociace, která sdružuje nejvýznamější světové lodní společnosti pořádající okružní plavby. Členy asociace jsou dále společnosti Carnival Cruise Lines, Holland America Line, Cunard Line, Seabourn Cruise Line, Windstar Cruises a Princess Cruises.
Okružní plavby. Costa Magica Plavby na výletních lodích - Středomoří,Karibik, Severní Evropa, Arabský poloostrov.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one